Kampanyalarımız Hakkında Bilgi

Otelkolik Blog olarak çeşitli konularda tatilcilerimizin işine yarayacak konuları burada sizlerle paylaşacağız. Öncelikli olarakta son güncel kampanyalarımızı, otel ve tur kampanya duyuruları sayfamızdan görebilirsiniz. Bu kısımda erken rezervasyon döneminde önemli indirimle giren oteller, yeni açılmış ciddi kampanya yapan oteller ve sezon içerisinde yeterli doluluk oranını yakalayamamış oteller başta olmak üzere her türlü size kazanç sağlayacak kampanyaları bilgilendireceğiz.

Blog sayfamızda sizde yazarlık başvurusunda bulunabilir ve Otelkolik ailesi bünyesinde yer alabilirsiniz.

ankabeachhotel

Kampanyalarımızı sadece bu kısımdan değil, sitemizin anasayfasından ulaşabilir, Twitter ve Facebook sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz. Şunu rahatlıkla belirtmeliyim ki bir otelde kampanyaya girdiğimizden andan itibaren 3-4 gün içerisinde otelde boş yer bulmak mümkün olmuyor ve kampanya mecburi sonlandırılmak zorunda kalıyor. Bu sebeple otel konusunda kararınızı verdiyseniz ve kampanyadan yararlanmayı düşünüyorsanız çok fazla geç kalmanızı tavsiye etmiyorum.

Aynı otele hem daha fazla vermeyin hemde “Otelkolik Güvencesi” ile tatillerinizi yapın.

Muhteşem Yazı İşinize yarıyacak bir çok önemli konuya değiniyor.</br> http://blog.otelkolik.com/

Admin

About Admin

view all posts

2005 yılından Bu yana Turizm üzerine binlerce konuyu kaleme aldı. Günümüzde turizm yazılarına Otelkolik içerisinde devam ediyor.

4 Comments on this post

 1. Rss okuyucusuna sitenizin kampanylar kısmını kaydettim..

  Hakkı Demirler / Cevapla
 2. Otelkolik vazgeçilmez tavsiyeleri sayesinde Otel, konum ve gezi olarak favori olarak takibdeyiz.

  Tufan ÖZER / Cevapla
 3. Otelkolik gerçekten güzel paylaşımlara sahipsiniz takip etmekten hiç usanmıyorum çümki en uygun fiyata geziler vs. herşeyi buradan bulabiliyorum. takipteyim

  Uğurcan Demir / Cevapla
  • ızmırın dıkılı ılcesınde bulunan atnera hotlde kaldım ve cok memnun oldum dıger 3 yıldızlı otellerden tek yıldızlı olmasına ragmen en ıyı hızmetı vermektedır .

   Cheryl / (in reply to Uğurcan Demir) Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*