Kurban Bayramı Tavsiye Oteller – 2016

2016 yıllık izininde bu sene ki tatilini yapamayanlar için önemli bir müjde var. Son bakanlar kurulu kararıyla “Kurban Bayramı tatili 9 gün” oldu. Bu sene kurban bayramı 12 eylül pazartesi günü başlıyor. 10 Eylül Cumartesi günü çıkacağınız tatili 18 eylüle kadar sürdürebilirsiniz. Yani; tam olarak tatil için 8 günlük oldukça güzel bir zaman dilimi sizi bekliyor.

Ege’de Tatil Düşünenler Bayramda Hava Durumu

ege-bolgesi-hava-durumu.fw

Tahmini hava durumu raporlarına göre kurban bayramında Fethiye ve Bodrum civarını oldukça güzel bir hava bekliyor. Yaz aylarıyla aynı dereceler göstermektedir. Ege Bölgesinde tatil düşünenler için 2 otel tavsiyemiz şu otellerdir.

Mahidevran Ölüdeniz

Fethiye Ölüdeniz’e sıfır aile oteli Mahidevran Ölüdeniz Otel’de alkolsüz herşey dahil oldukça güzel bir tatil yaşayabilirsiniz. Kurban bayramında tatilciler için %10 indirim yapan otel yılın başında belirledikleri fiyatların oldukça altında satış yapıyor. Kurban bayramı tatil listenizde Mahidevran Ölüdeniz’i ilk sıranıza yazabilirsiniz.

Mahidevran Bodrum

Bodrum’da denize sıfır bay / bayan ayrı havuzu bulunan Mahidevran Bodrum Hotel’de Kurban Bayramı için keyifli bir tatil sizi bekliyor. Tatil otelinde yine alkolsüz herşey dahil konseptinde hizmet vermekte ve oldukça güzel bir manzaraya sahip olmaktadır.

Vista Hill Hotel

Kuşadası’nın en güzel otellerinden birisi Vista Hill Hotel’de Kurban Bayramınız için dinlendirici, keyifli dolu dolu bir tatil yaşıyabilirsiniz. Denize sıfır otel Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Alanya’da Kurban Bayramı Tatili Yapılır mı?

akdeniz-bolgesi-hava-durumu.fw

Akdeniz Bölgesinin hava durumuna baktığımızda Ege Bölgesi ile hemen hemen aynı derecelerde olduğunu görüyoruz. Bayram dönemleri için şu an hava durumunda bir süpriz görünmüyor. Bu sebeple rahatlıkla bayram tatillerinizde ister Ege ister Akdeniz’de yapabilirsiniz.

Esra Palace Hotel

Kurban Bayramında aile tatil oteli isteyenler için Esra Palace Hotel misafirlerini bekliyor. Hoş bir mimarisi, bay / bayan ayrı havuzları ve alkolsüz herşey dahil konseptiyle Esra Palace Hotel’i Alanya’da tatil yapmak isteyenler tercih edebilirler. Fiyat olarak ise Esra Palace Hotel oldukça uygun rakamlarda tatil vaad etmektedir.

Hava Durumu Kaynağı : accuweather

Admin

About Admin

view all posts

2005 yılından Bu yana Turizm üzerine binlerce konuyu kaleme aldı. Günümüzde turizm yazılarına Otelkolik içerisinde devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*