Üniversite Öğrenci İşi Tatil Fırsatları

Tatil tavsiyeleri konusunda çok fazla içerik girememiş olsakta bu kısımda Üniversite okuyan öğrenciler için otel tavsiyelerini sizler için paylaşalım istedik. Öncelikle bir kaç yol ayrımından sonra size en güzel oteli tavsiye edeceğiz. Elbette bu tavsiyelerim sırasında da önemli olanın “Eğlence – Fiyat” dengesi olduğunu belirtebilirim.

 1. Tavsiye Vista Hill Kuşadası


  Kuşadası’nın en ciddi manzarasına sahip otellerinden olan Vista Hill‘de sınırsız bir tatil yapabilirsiniz. Bu sene 2016 yılı tam olarak öğrencilerin dahi tatile gidebileceği uygun fiyatların olduğu bir yıl. Geçen senelere göre neredeyse fiyatların %40 indirimli olduğu bir yıl.

  Peki Vista Hill’de ne gibi olanaklara sahip olacaksınız ve bu dev tesiste öğrencilere yönelik neler var? Herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Otelin oldukça güzel bir plajı ve iskelesi bulunur. Aynı zamanda çokta keyifli bir manzarası vardır. Odaları, otelin genel iç ve dış kısımları oldukça düzenlidir.

  67 TL‘den başlayan fiyatlarla tatilinizi yapabileceğinizi unutmayın.
  http://www.otelkolik.com/vista-hill-hotel

 2. Tavsiye Esra Palace Hotel

  Bu 2. tavsiyemizde ise “Alkol” kullanmayan öğrencileri düşündük. Eğer alkolsüz bir tatil düşünüyorsanız Esra Palace Hotel sizin için ilk tercih edilebilecek muhafazakar tatil otelleri arasında yer almaktadır.

  Hoş bir iç tasarımı ve bay – bayan havuzunun ayrı olması Esra Palace Hotel için en önemli avantajlardan birisidir. Fiyat uygunluğu ise eşsiz ve benzersiz. İlk yılı olmasından dolayı otelin fiyat / kalite dengesiz oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim. Şu özelliğini söylemek gerekirse Esra Palace Hotel aileler için çok daha fazla avantaj sahibidir. Alkolsüz Herşey Dahil konseptinde hizmet verir.

  66 TL’den başlayan fiyatlarla tatil yapabilirsiniz.
  http://www.otelkolik.com/esra-palace-hotel

2016 yılında öğrencilere bol neşeli tatiller.


Admin

About Admin

view all posts

2005 yılından Bu yana Turizm üzerine binlerce konuyu kaleme aldı. Günümüzde turizm yazılarına Otelkolik içerisinde devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*